KaRaNlIk SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaRaNlIk SoKaK

sitemize hoşgeldiniz...iyi vakit geçirmenizi umarız AHmEt YEL HerKeZiN GöZü BiZdE

PortalliAnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaGiriş yap

fıkralar çok komikk

YazarMesaj
mustafa
Administratör
Administratör

fıkralar çok komikk Empty
MesajKonu: fıkralar çok komikk   fıkralar çok komikk Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 11:25 am

ÇOCUK
çocuk babasına sorar
-Babacığım, annem ile nsl evlendin?
adan eşine dönerek
-Görüyor musun hanım çocuk bile anlam veremiyor.

9 adam bir şemsiyenin altında ıslanmadan nsl durabilirler?
(yağmur yağmadığı zaman)fıkralar çok komikk BiggrinVery Happyfıkralar çok komikk Biggrin

yüzmek isteyen hayaletler nereye giderler?
(ölüdennize)fıkralar çok komikk BiggrinVery Happy
ÇARPIM TOBLOSU
öğretmen öğrenciye sormuş
-oğlum 6 kere 6 ne yapar?
-39 yapar öğretmenim
-otur sıfır
Çocuk sırasına oturmuş ve sonra arkadaşı sormuş:
-Bildiğin halde niye 39 dedin?
çocuk:
-ben pazarlık yapacaktım hoca anlamadıkifıkralar çok komikk BiggrinVery Happy

Adam kizina Barbie almak ister ve bir oyuncakciya girer.- Vitrindeki Barbie bebek kac para ? diye sorar.Satici - Hangisi beyim ? ve devam eder :- Barbie spora gidiyor 19.95 usd- Barbie alisverisde 19.95 usd- Barbie discoda 19.95 usd- Barbie plajda 19.95 usd- Barbie bosandi 265 usdAdam sasirir.-Neden hepsi 19.95 de bosanmis olan 265 usd ?Satici cevaplar :- Cok basit Bosanmis Barbie ile birlikte ; Ken'in evini, arabasini, mobilyalarini da aliyorsunuz.....
Ayşe manava gider.Ayşe istediklerini alır.Manavcı Ayşe\'ye \" bir avuç kiraz alabilirsin\" der.Ayşe bekler. Manavcı \"alsana Ayşe\" der.Ayşe\"manavcı amca senin vermeni bekliyorum\"der.manavcı\"neden\".Ayşe\"çünkü senin senin avucun benden büyükte\"der.
Öğretmen öğrencilere soru soruyor: - \"Ağaçta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaçta kaç kuş kaldı?\" Biri cevap veriyor: - \"4 kuş kalır.\" Başka bir çocuk da hemen atılır: - \"Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar, ağaçta hiç kuş kalmaz...\" Öğretmen bunun üzerine: - \"Cevap yanlış ama stilini sevdim\", der. Çocuk buna karşılık verir: - \"Öğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?\" Öğretmen düşünüyor, düşünüyor... - \"Emerek yiyen evlidir\", diyor... Çocuk cevap veriyor: - \"Hayır öğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim..\"
Dogumevi bekleme salonuna hemsire kosarak girer , ilk sirada oturan adama yaklasarak :"Sizi teik ederim, ikiz cocugunuz oldu" der "Ne tesaduf Minnesota Ikizleri - Basketbol Takimindayim"Bir saat sonra, ayni hemsire yine kosarak gelir,"Mr.Smith" ismini anons eder. Mr.Smith yerinden heyecanla dogrulur,Hemsire ;" Artik ucuz babasisiniz" der.Mr.Smith sasirir ve " Olacak sey degil, ben de 3M sirketinde calisiyorum" der.Hemsire bir daha gorundugunde ucuncu adama ;" Esiniz dorduz dogurdu, kutlarim" der.Adam da saskinlikla " Ben de Dort Mevsim Otelinde calisiyorum" der.O sirada yaninda oturmakta olan adam hafif bayginlik gecirerek oturdugu yerden asagi dogru kayar, yetisip mudahale eden hemsire sorar;"Iyimisiniz, ne oldu size?" diye sorar.Adam kendine gelmege calisarak dogrulur ;" Temiz havaya ihtiyacim var, 101 Dalmacyalilar magazasinin muduruyum de..."

bir okula müferdiş gelcekmiş ve bu okulda çalışakan bir kız ile tembel bir çocuk varmış çalışkan kız tembel çoçuğa : müfettiş bana ne sorarsa sanada onu sorar sen benim dediğime de olurmu? tembel : olur der.ve 1 kaç saat sonra okula müfetdiş geliş çalışkan kıza : istanbulu kım fet etti? kız: fatih sultan mehmet.müfetdiş:kaç yılında fet etti? kız:1453.müfetdiş:uzayda yaşam varmıdır? kız: bilinmiyor ama araştırmaları yapılıyor der.sıra gelir tembel çocuğa müfetdiş sorar:adın ne? tembel fatih sultan mehmet.müfettiş kaç yılında dığdun? tembel 1453.müfettiş: sen salakmısın? tembel : bilinmiyor ama araştırmaları yapılıyor demiş

bir gün dolmuşta kadın sinnirlenmiş. arkasındaki adama dönerek beyfendi taksimden beri arkamdan.... adam siz yanlış anladınız ben bügün maaş aldım. size o değmiştir. kadın sinirlenerek sizin maaşa şişli den taksime kadar zam mı geldi demiş

ADAMIN 7 KIZINDAN SONRA KARISI YİNE HAMİLE KALMIŞ.DOKTOR ERKEK DEMİŞ.ADAM BU SEVİNÖLE ÇOCUĞUN DOĞACAĞI GÜN SEVİNÇTEN BÜTÜN KÖYLÜYE TATLI DAĞITMIŞ ONU HER GÖREN AHMET HAYIRLI OLSUN ERKEK BABASI OLACAKMIŞSIN DİYE TEİK EDİYORLARMIŞ.SONRA ÇOÇUK DOĞMUŞ ADAM SEVİNÇLE HASTANEYE GİTMİŞ KAPIDAN GİRER GİRMEZ KIZ EMİNE SÖYLE BAKAYIM ERKEKMİDİR DİYE SORMUŞ.KADIN AHMEET GÖZLERİ MAVİŞ MAVİŞ AYYNI SEN.ADAM TABİİ BABASININ OĞLU DEMİŞ.KADİN AHMEET YANAKLARI TOMBİŞ TOMBİŞ AYYNI SEN ADAM:EEEE KADIN:AHMEET ELLERİ YUMUKK YUMUK AYYNI SEN.ADAM:E ÇILDIRTMA SÖYLE HANIM SAHİDEN ERKEKMİDİR.KADIN:AHNEETT HERYERİ SENDE GERİSİ BEN

RGÜN KADININ BİRİNİN KOCASI ÖLMÜŞ CENAZE EVİNDE AĞIT YAKIP AĞLIYORLARMIŞ KADIN BAŞLAMIŞ AĞIT YAKMAYA,BENİM KOCAM ÇOK AKILLIYDIII ÇOK ZEKİYDİİİ,İNGİLİZCE BİLİRDİ,FIRANSIZCA BİLİRDİ İTALYANCA BİLİRDİİİ,ARAPÇA BİLİRDİ JAPONCA BİLİRDİ TÜRKÇE BİLİRDİİİ SONRA ARAYA AĞLIYARAK KIZ KARDEŞİ GİRMİŞ ABLAA ENİŞTEM BUNLARIN HİÇ BİRİNİ BİLMEZDİKİİİ NİYE UYDURUYORSUUUUNNNN?KADIN YİNE AĞLIYARAK CEVAP VERİR BİLMESEDE AZİMLİYDİİİ ÖĞRENİRDİİİİİİİ

birgün 3 iyi arkadaş bir otele gitmişler.Otelde sadece 100 üncü kat boşmuş asansörle çıkabiliriz diye tutmuşlar fakat asansör 10 uncu katta bozulmuş mecburen merdivenlerden çıkmışlar 25 inci kata kadar şarkı söylemişler 75 inci kata kadar iyi anılarını anlatmışlar sıkılmamak için tam 100 üncü kata gelince içlerinden biri size kötü bir anımı anlatıyımmı demiş onlarda anlat demişler anahtarı aşağıda unuttum demiş

akşam yemeği sırasında askerin biri koşarak komutanının odasının kapısını çalarak içeri girmis ne oldu asker diye sormuş komutan.komutanım bugün böreğin içinden biraz toprak çıktı demiş. oğlum demiş sen hiç tavşan böreği yedin mi demiş.yedim komutanım demiş asker.peki içinden hiç tavşan çıktı mı diye sormuş sinirlenerek.asker de iyi de komutanım biz de buraya vatan toprağı yemeye gelmedik demiş

fıkralar çok komikk
1 sayfadaki 1 sayfası