KaRaNlIk SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaRaNlIk SoKaK

sitemize hoşgeldiniz...iyi vakit geçirmenizi umarız AHmEt YEL HerKeZiN GöZü BiZdE

PortalliAnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaGiriş yap

duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK

YazarMesaj
mustafa
Administratör
Administratör

duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Empty
MesajKonu: duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK   duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 11:12 am

duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Buralarda orman kanunları geçerdi.Orman bitti, kanun manun kalmadı
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon16 Kötü ekonomiye düşen, enflasyon canavarına sarılır.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 SUDAN UCUZ cep telefonu alıp, ATEŞ PAHASI faturalar ödüyoruz.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Ekonominin durumu belli.Sendemi COTERELLİ.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon06 Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Anlayana sivri sinek saz, anlmayana KIZILORDU ORKESTRASI az.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon06 Araçlarda cep telefonunuzu kapatınız.TELEF olmayınız.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla'yı aldı, ben sevdim babayı aldım.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 ALLAHIM!! Kendim için bir sey istemiyorum,Sadece anneme elma yanakli,bal dudakli,sütun bacakli bir gelin nasip eyle...
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon06 Insanlarin seni ezmesine izin verme; Ehliyet al, sen onlari ez...
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon16 DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Tenyalar bağırsakta yaşar,bağırmasakta yaşar.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa YARAMASA derlerdi.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon06 Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Napolyon azmış '' KARI KARI KARI ''
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon16 Kalbimi ona verdin saklasin diye. Oda gitmis buzluğa koymus kokmasin diye!
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Adım gibi bildigim birşey daha var oda, SOYADIM
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Hakan Şükür maçta sakatlanınca onu kim taşır? Tabiki Hakan Taşıyan.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Kadın HAKKI yoktur! cunku HAKKI erkek ismidir
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 AH UH DEV ADAM, ÜÜÜÜÇ DEV ADAM . YORULMUS AMAAAAA, HÜÜKMEN HÜKÜÜMET ÜÜÜÜÜÇ DEVADAM...
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon06 Sana yaza yaza yaz geldi, senin yanında olmak daha güzeldi.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon16 Sakla samanı inekler aç kalsın.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Aşk bir oyundur. Aşıklar figüran, aldatanlar başrol oynar.
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 1961de içilen kahvenin hatırı dolmuştur. Önemle duyrulur!..
duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK Icon21 Hükümete Uyarı!..Krizini başıboş bırakırsan ya işçiye kaçar yada memura. </A>

duvar yazıları3 KOMİKKKKKKKKK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-