KaRaNlIk SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaRaNlIk SoKaK

sitemize hoşgeldiniz...iyi vakit geçirmenizi umarız AHmEt YEL HerKeZiN GöZü BiZdE

PortalliAnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaGiriş yap

duvar yazıları2 KOMİKKKK

YazarMesaj
mustafa
Administratör
Administratör

duvar yazıları2 KOMİKKKK Empty
MesajKonu: duvar yazıları2 KOMİKKKK   duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 11:10 am

duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Çocuk yap aklını oynat.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Evlilik hıyardır. Acak evlenince anlarsın.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 En iyi patron ZAM yapandır.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Hayat bir don gibidir, kısa ve pislenmiş.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Atom silahlarına evet de, komik çocukların olsun
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Aşkım, aşkımıza NOKTA koyma, sana istedigim kadar VİRGÜL vereyim.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Aşk salakların yüzdügü bir havuzdur ama beni ittiler.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Size DOYUM olmaz. Ben bir ÇORBA içeyim.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Sınava kopyasız girmek, savaşa silahsız girmek gibidir.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Allah yürü ya kulum dedi. Bende arabamı sattım.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Karım öyle hamarat ki, çok iyi kafa ütüler.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Allah kadını yarattı,erkek Allah yarattı demedi.Aşk, elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Bütün kızlar çiçek olsun, arı olmazsam adiyim.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Zamlar memurun stres topudur.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Love: aşk, Lavuk: aşık
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 KUMARI bırakacağıma BAHSE girerim.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Bizi çekemediler, halat koptu cınım.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Koş Ali koş. Baban karneni gördü.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden? Çünki bebeğin bezi BARİYERLİymiş.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Ey dağları taşları yaratan rabbim. Herşeye bir güzellik ayrı bir tat, insanlara akıl, mantık,zeka dağıtırken bu yazıyı okuyan öküzü niye unuttun.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Aşk bir sudur. İç iç kudur.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 SaçMALANMAZ taranır.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Yangın dolabını açma yoksa YANG kızar.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Bu erikSON, başka erik yok.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz...
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Egemenlik kaytsiz şartsız ve %21.8 milletindir!
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Birgün adam gidiyormus, çukura düsmüs ölmüş. Çünkü adam körmüs.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Alkol yavaş yavaş öldürür. cevap: Kimin acelesi var?
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 İçmek problemlerini çözmese de, sana bir sürü yeni ve ilginç problem yaratir. Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!..
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' Flaş...Flaş... Flaş... Fatih Terim GS'da. Cep telefonunu kapat! Monitörümde depreme sebeb oluyor.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Hirsizlar, hortumcular! Nereden Buldun Yasasi ertendi, Yasasin!.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Bu yazıyı FARKEDERSEN, FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Aşk bir muz kabuğudur. Bastını AYAĞIN değil HAYATIN kayar..
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Türküm, Doğruyum, Çalışkanım.Ben bu krizlere alışkınım.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Bir hortumcu Türkiye'ye bedeldir.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü..
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Artık her çocuk ZAMane çocuğu.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olur.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLAR.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Ekonomi kilitlendi. RESET'leyelim lütfen.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Zamlaya zamlaya kriz olur.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Eskiden zamPARA'ydım. Kriz geldi zamSEFİL oldum.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon06 Türkiş şeytan üçgeni; Kriz, Develüasyon ve Zam.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon16 Bir Derviş, bir yokmuş. Bize yine masal anlatılıyor galiba.
duvar yazıları2 KOMİKKKK Icon21 Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

duvar yazıları2 KOMİKKKK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-